Програми комплексного відновлення: практичний досвід розробки

Що потрібно громадам для відбудови? Як громадам правильно планувати відновлення на найближче майбутнє? Куди і як подаються проєкти відновлення?

Відповіді на ці питання 1 грудня 2023 року о 16:00 дадуть під час обговорення учасники заходу «Програми комплексного відновлення: практичний досвід розробки». Серед тем – статус розробки програм, публікація проєктів відбудови на порталі ЄДЕССБ та інтеграція відповідних документів в систему.

Програми комплексного відновлення – стратегічні документи, у яких громади викладають свої плани відбудови на середньострокову перспективу. Вони створюються з урахуванням усіх факторів, викликів та потреб, які можуть грати важливу роль для їхнього розвитку у майбутньому. Всі програми напрацьовуються на період до 2027 року.

Серед спікерів заходу:

Наталія Козловська, заступниця Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України

Олена Шуляк, голова Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Ярослав Янович, керівник департаменту містобудування Київська обласна державна адміністрація

Олександр Гончаренко, проєктний менеджер з розробки Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ), TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах

Віра Козіна, керівник групи консультантів, експертка з питань управління активами Програма DOBRE

Доєднуйтеся онлайн за посиланням, щоб дізнатися більше про програми комплексного відновлення громад https://us06web.zoom.us/j/85076450607…

Захід організовано у співпраці Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури й Міністерство цифрової трансформації України за підтримки USAID Ukraine – USAID Україна aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».