Відповідно до Закону України “Про повну загальну середню освіту” від 16.01.2020 року #463-IX, в об’єднаних територіальних громадах створені конкурсні комісії з відбору директорів загальноосвітніх закладів. 4 червня відбулося засідання конкурсної комісії з питань проведення конкурсу на посади директорів комунальних закладів загальної середньої освіти Зимноводівської сільської територіальної громади.
Комісія розглянула заяви трьох кандидатів для участі у конкурсі та подані ними документи на відповідність установленим законодавством вимогам. За рішенням комісії всі кандидати були допущені до участі у конкурсі.
Ще більше новин:
У Кам’янка-Бузькій ДПІ роз’яснили особливості застосування РРО/ПРРО
Через воєнний стан із травня цього року змінилися критерії пошуку місця праці для зареєстрованих без...
Що потрібно знати про архівні підрозділи
Розпочався дводенний тренінг на тему: «Грантрайтинг та проєктний менеджмент»
Скільки страхового стажу необхідно для пенсії за віком у 2024 році?
У селі Ставчани Оброшинської громади ліквідовують наслідки ворожої атаки