Завершено черговий етап в реалізації проєкту «Будівництво шляхопроводу через залізницю з підходами на автомобільній дорозі державного значення М-06 Київ – Чоп, км 546+437 Львівської області»

4 червня отримано витяги про проведену державну реєстрацію права власності на останні три земельні ділянки та один житловий будинок і тим самим Львівська райдержадміністрація завершила викуп у державну власність усіх земельних ділянок та об’єктів нерухомого майна, для суспільних потреб на території Давидівської сільської ради задля реалізації проєкту «Будівництво шляхопроводу через залізницю з підходами на автомобільній дорозі державного значення М-06 Київ – Чоп, км 546+437 Львівської області».

Всього викуплено 5 земельних ділянок та 1 житловий будинок.
Нагадаємо, що будівництво шляхопроводу через залізницю на автомобільній дорозі М-06 Київ – Чоп спрямоване на розширення кільцевої ділянки міста Львова у с. Пасіки Зубрицькі.