У Зимній Воді відбулося засідання конкурсної комісії з питань відбору директорів для загальноосвітніх закладів

Відповідно до Закону України “Про повну загальну середню освіту” від 16.01.2020 року #463-IX, в об’єднаних територіальних громадах створені конкурсні комісії з відбору директорів загальноосвітніх закладів. 4 червня відбулося засідання конкурсної комісії з питань проведення конкурсу на посади директорів комунальних закладів загальної середньої освіти Зимноводівської сільської територіальної громади.

Комісія розглянула заяви трьох кандидатів для участі у конкурсі та подані ними документи на відповідність установленим законодавством вимогам. За рішенням комісії всі кандидати були допущені до участі у конкурсі.