Учні близько 60% шкіл на Львівщині навчатимуться в очному форматі

Загалом в області є 1118 закладів середньої освіти. З них 154 не мають укриттів ні всередині, ні поблизу будівлі. У цих школах навчання відбуватиметься виключно дистанційно.

Щодо решти шкіл – форму навчання батьки з педагогічними радами оберуть до 1 вересня.

Якщо батьки вважають, що їхня дитина не перебуватиме в школі у безпеці, вони можуть написати заяву та обрати віддалену форму навчання.

Також до навчального процесу на Львівщині долучаться близько трьох тисяч дітей з інших регіонів України. У порівнянні зі завершенням навчального року, коли в області навчалось близько 30 тисяч дітей з числа ВПО, ця цифра невелика та практично не впливатиме на освітній процес.

Львівщина перша в Україні за станом підготовки закладів освіти до початку навчального року. З обласного бюджету на ремонт укриттів у школах виділили 3 мільйони 400 тисяч гривень.

Ми усвідомлюємо, що майбутнє залежить від наших дій сьогодні. Діти мають якісно здобувати освіту. Діти мають перебувати у безпечних умовах.