k2FtbBdWr1

Студентка Львівської Політехніки здобула призове місце на освітньому конкурсі

Студентка Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Марків Ілона стала переможницею VII Всеукраїнського конкурсу «Scholarship в Україні».

Дівчина посіла почесне III місце з теми «Сучасний розвиток фінансових ринків в Україні та світі: проблеми та перспективи розвитку фондового ринку та недержавного пенсійного страхування»  і отримала грошовий сертифікат.

«Тему я обрала не випадково, адже я навчаюсь за цим профілем і мені цікава тема фінансових ринків. Коли моя викладачка запропонувала мені долучитись до конкурсу, було трохи страшно. Я розуміла, що там чимала конкуренція, однак переборола себе і написала роботу. Під час захисту роботи журі всіляко підтримувало учасників, проте було хвилювання, адже одна справа знати і розуміти свою тему, а інша – переконати у цьому суддів. Виграш планую скерувати на купівлю ноутбука для навчання», – розповіла Ілона Марків.

У цьому конкурсі студентка взяла участь уже вдруге, однак зупинятись на цьому не планує. За всі конкурси Всеукраїнського соціального проєкту “Scholarship в Україні” участь у ньому взяли 13 студентів з Львівщини. Переважно, це студенти НУ “Львівська політехніка”, Львівського національного аграрного університету та Львівського торговельно-економічного університету.

«Конкурс проходив у два етапи: відбірковий тур, на якому незалежне журі обирало 3 найкращі роботи. Роботу Ілони одноголосно обрали всі члени журі до фіналу. На другий етап автори кращих робіт приїхали у Дніпро, аби в очному режимі взяти участь у захисті своєї праці. До журі входили представники освіти, бізнесу та фінансового ринку», – розповіла організатор проєкту «Scholarship в Україні» Юлія Валуєва.

Конкурс, що відбувся уже всьоме, тривав від березня. В рамках цього конкурсу грантодавці надають можливість переможцям скерувати виграні кошти на навчання чи інші освітні цілі. Для участі в конкурсі студентам потрібно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих організаторами тему. Наступний конкурс оголосять уже восени.