Задля підтримки налагодження роботи батальйону територіальної оборони Львівська районна державна адміністрація 14.02.2022р. подала на розгляд депутатам Львівської районної ради Програму фінансування окремого батальйону територіальної оборони (військова частина А7074) за рахунок коштів районного бюджету Львівського району, який дислокується в районі територіальної оборони (Львівський район) на 2022-2023 роки.
Фінансування Програми 500,0 тис.грн.
15.02.2022 було звернення голови фракції Слуга Народу Андрія Марка щодо проведення позачергової сесії районної ради на якій розглянути питання територіальної оборони Львівського району.
Погодили, що президію і сесію плануємо на 18.02.2022 року.
Ще більше новин:
Юридичні особи Львівського району отримають компенсацію за прихисток тимчасово переміщених осіб
В Жовтанецькій громаді тривають змагання у межах спортивного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкіл...
EU4Business відкриває новий грантовий конкурс: до 15 тисяч євро на підтримку бізнесу
Як отримати статус #УБД після 24 лютого 2022 року
Податкова амністія: чи треба підтверджувати кошти, що розміщені на рахунках у банківських установах
Головне за вчора у Львівському районі