Українські стяги із словами вдячності та побажаннями Божого Благословення та Перемоги від мешканців Львівського району передадуть військовим бригадам із Львівщини

Ми вдячні кожному Захиснику та кожній Захисниці, які щодня наближають Перемогу України над російським окупантом.

Запаси ракет вичерпаються, ворог знесилиться – а наш нескорений народ житиме і процвітатиме.

Бо з нами правда, з нами Бог і з нами – наші Герої.

Подякувати – це найменше, що ми можемо зробити для тих, хто тримає мирне небо над нами і дає відсіч нападникам.

Ось ці блакитно-жовті українські стяги із словами вдячності та побажаннями Божого Благословення та Перемоги від мешканців Львівського району передадуть військовим бригадам із Львівщини у межах акції «Відважним і непереможним захисникам» під час урочистих заходів з нагоди Дня захисників та захисниць України.

Віримо, що ця ініціатива підтримає наших військових, надасть їм сили духу та впевненості у тому, що вони роблять велику справу для кожного українця, для своєї Батьківщини.

Сильні та непереможні разом!

Львівська районна державна адміністрація