Український бізнес продовжує працювати попри війну

Зокрема, завдяки державній програмі релокації підприємств у ті області країни, де немає активних бойових дій.

Львівська РВА Львівська районна державна адміністрація отримала понад 300 заявок від власників бізнесу з усієї України на евакуацію у наш район.
79 підприємців уже переїхали!
32 виробництва з інших регіонів уже відновили роботу на території Львівського району.
Відтак, вони надали понад 800 робочих місць.
Львівська РВА спільно з керівниками громад допомагають підприємствам евакуюватися: ми підбираємо локацію для облаштування виробництва, у співпраці із Мінінфраструктури забезпечуємо переїзд і надаємо приміщення та охорону для зберігання обладнання.
Також у Львові днями відбулася потужна зустріч бізнес-кластеру UA business HUB, на яку запрошували підприємців різних напрямків і з різних регіонів України. Подія стала справжнім майданчиком для обміну досвідом, початку нових колаборацій та мотивацією розвивати свою справу навіть в умовах війни.
Наші захисники на передовій роблять неможливе, аби ми могли надалі робити своє, відбудовувати країну та допомагати фронту.
Саме тому український бізнес мобілізується та продовжує працювати та підтримувати країну!
Кожен повинен робити свій внесок у Перемогу України!