Уперше за 50 років: на Львівщині збудують хлібопекарський комплекс

Сьогодні заклали капсулу у фундамент нового хлібопекарського заводу. Це, до слова, ще й перший об’єкт такого масштабу, який будують на території області в умовах повномасштабної війни. Згідно з новими вимогами, які набули чинності в Україні, у заводі буде бомбосховище для працівників.

У комплекс інвестують 20 мільйонів євро. Цей завод частково збудують з потужностей, які перевезли з Харківщини. Дякую інвесторам, які мають довіру та впевненість у Львівщині.

Роботу отримають 500 вимушених переселенців з Харкова та 2500 місцевих жителів. Запуск діяльності планують вже у квітні 2023 року! Окрім заводу, відкриють пекарні, де одразу ж продаватимуть продукцію.

На добу вироблятимуть 150 тонн хлібних виробів. Використовуватимуть різні технологічні стадії випікання, що дозволить заморожувати продукцію з використанням роботизованого логістичного центру з надсучасним компресорним обладнанням. Відтак, не втрачаючи якість, зможуть постачати продукцію всій Україні та працювати на експорт.

Країна потребує, щоб люди залишалися тут. Громадянам потрібен належний заробіток, державі потрібні сплачені податки, Україна і світ зачекалися власне українських виробництв. Львівщина залишається тиловою областю. Дякуємо нашим воїнам і маємо використати цю можливість, щоб стати потужним економічним центром.

Дякую керівництву хлібопекарського комплексу за те, що берете на себе відповідальність. Будемо з українським хлібом. Це дуже символічно.