Упродовж воєнного стану передача оренди комунальних сільськогосподарських земель відбувається за спрощеною процедурою

Від початку повномасштабного вторгнення російської федерації за спрощеною процедурою громади Львівського району передали в оренду 289 земельних ділянок сільськогосподарського призначення із земель комунальної власності, загальною площею 1232,05 га.

Також нагадуємо, що упродовж воєнного стану передача оренди комунальних сільськогосподарських земель відбувається за спрощеною процедурою на підставі рішення органу місцевого самоврядування з укладенням договору оренди землі. Зокрема – в електронній формі.

Максимальний термін оренди – до 1 року, а максимальна вартість оренди – не більше 8% від середньої НГО одиниці площі ріллі в області.

Землі підлягають обов’язковій реєстрації в районній військовій адміністрації.