В ДБСТ села Наварія Пустомитівської громади влаштовано ще трьох дітей

В дитячий будинок сімейного типу Ірини та Сергія Самарцевих, що в селі Наварія Пустомитівської громади влаштовано трьох дітей: Дмитра (9 років), Марічку (7 років) та Максимка (1рік 7місяців).

Всі вони рідні між собою та мають статус дітей, позбавлених батьківського піклування. До цього часу Дмитрик і Марічка тимчасово виховувались в патронатній сім’ї, що в Стрийському районі, а Максимко перебував в будинку дитини «Мальви» м. Львів.

Тепер,після піврічної розлуки братики та сестричка разом зростатимуть у родині наділеній теплом і затишком, де панує любов та злагода.

Рішення про влаштування дітей в ДБСТ було прийнято на засіданні Комісії з питань захисту прав дитини Пустомитівської міської ради та подано міському голові для прийняття відповідного розпорядження.

Станом на сьогодні в ДБСТ Самарцевих виховується двоє рідних та семеро дітей-вихованців.