В Городку відбулася виїзна нарада за участі голів ОТГ району

Сьогодні, 01 серпня, у Городоцькій громаді відбулася робоча нарада за участі голів ОТГ під керівництвом очільниці Львівського району Христини Замули.

Під час наради обговорили актуальні питання:

1. Оптимізацію мережі освітніх закладів. Це сприятиме якісному навчальному процесу та укомплектуванню шкіл.

2. Підготовку громадян до національного спротиву.

🔸Йшлося про те, аби визначити місця на території відповідних територіальних громад для заходів базової підготовки до національного спротиву, надати матеріально-технічну базу для цього;

🔸ухвалити програму заходів щодо підготовки населення до національного спротиву;

🔸забезпечити участь територіальних громад до навчання у групах базової підготовки у старостатах;

🔸до занять із базової загальновійськової підготовки запросити керівниками (інструкторами), спеціалістами – працівників закладів освіти та медичних закладів, громадських організацій та ветеранів війни.

3. Підготовку Львівського району до опалювального сезону. Адже, як наголосив президент України Володимир Зеленський під час чергового Конгресу регіональних місцевих влад, забезпечення країни енергоресурсами на осінньо-зимовий період – відповідальність і пріоритет роботи представників державних органів усіх рівнів.

“Повномасштабна війна триває, ворог не припиняє обстріли країни, тому ми повинні бути готовими до викликів й оперативно на них реагувати. Відтак – спільною працею тримаємо тил і робимо усе задля Перемоги!”, – наголосила Христина Замула.