k2FtbBdWr1

В межах Великого будівництва триває реконструкція площі Вічевої у Золочеві

Сьогодні в межах робочої поїздки голова Львівської ОДА Максим Козицький оглянув хід ремонтних робіт з реконструкції площі Вічевої (М.Шашкевича),  вул. М.Шашкевича та прилеглих вулиць у м. Золочеві Львівської області. Об’єкт реалізовують в межах програми Президента України «Велике будівництво».  

Реконструкцію об’єкта розпочали ще у 2015 році, на що загалом передбачено 47 148,807тис гривень. Зокрема, цьогоріч плановий обсяг фінансування це понад 6,5 млн грн кошти ДФРР та більш як 10 млн грн місцевий бюджет. До слова з ДФРР торік на реконструкцію було скеровано майже 6,5 млн грн.

Проєкт передбачає реконструкцію стилобату, тобто верхньої частини пам’ятника М. Шашкевичу, замощення площі, зовнішнє освітлення та встановлення фонтану.

У поточному році по об’єкту відкоригували ПКД, отримали експертизу та провели тендер.

Станом на початок жовтня тривають роботи із встановлення вуличного освітлення, благоустрою території, монтаж нового стилобату пам’ятника, встановлення підпірної стінки та основи під фонтан.

Роботи виконує підрядна організація ТзОВ «Шляхове ремонтно-будівельне управління № 65».

«Реалізація проекту дозволить покращити інфраструктуру міста, підвищити його туристичну привабливість і як наслідок збільшити потоки туристів та капіталовкладення в розвиток Золочева. Створення нового туристичного продукту збільшить фінансові надходження до міського бюджету на 7-10%, що дасть можливість удосконалювати туристичну інфраструктуру міста»,- зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.