В області продовжується фінансування Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення

На Львівщині продовжується фінансування з бюджету розвитку обласного бюджету Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення.

З початку року на вказану Програму спрямовали кошти в сумі 67,6 млн грн, з яких цього тижня перерахували 19,2 млн гривень.

Зокрема, зазначені кошти спрямовали для оплати:

•  робіт з капітального ремонту спального корпусу КЗ ЛОР „Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім.Героїв Крут” на вул.Пасічній, 68 в м.Львові в сумі 0,5 млн грн,
  • будівництва монументального знака (флагштока) з національною символікою та благоустрою частини території Національної академії сухопутних військ ім. Гетьмана П.Сагайдачного у м. Львові – 2,1 млн грн,
  • капітального ремонту фасаду хірургічного відділення КНП “Жовківська ЦРЛ” по вул. Шпитальній, 58, м. Жовква Жовківського району Львівської області – 0,8 млн грн
  • реконструкції складу, фасадів адміністративно-лабораторного корпусу, прохідної, теплогенераторної, навісів та благоустрою території ДП “Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр” по вул. Львівській, 10 в смт. Брюховичі – 1,5 млн гривень.

В межах зазначеної Програми також надано інвестиційну субвенцію місцевим бюджетам області в сумі 14,3 млн гривень. З метою завершення робіт з реконструкції та капітального ремонту до початку навчального року найбільшу суму коштів, а саме 10,9 млн грн  із зазначеної субвенції спрямовано на освітні установи (8 установ та закладів). Кошти в сумі 2,4 млн грн спрямовано на медичні установи (8 установ) та 1 млн грн на інші об”єкти комунальної власності (5 установ).

За словами першого заступника голови ЛОДА Андрія Годика, до початку навчального року залишився один місяць, тому, цей час необхідно використати ефективно, а саме активізувати роботи на об’єктах освіти з метою їх завершення.