Сьогодні відбулося засідання обласного конкурсного комітету з розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що не виходять за межі території області.
Відповідно до регламенту проведення конкурсу, в присутності перевізників-претендентів та членів конкурсного комітету були відкриті конверти з позначкою № 2, в яких міститься інформація про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, після чого в засіданні було оголошено перерву.
Голова обласного конкурсного комітету Юрій Бучко зазначив, що дату та час проведення наступного засідання комітету, на якому будуть прийняті рішення щодо результатів конкурсу, додатково повідомлять.
Нагадуємо, що Львівська обласна державна адміністрація оголосила конкурс з 73 об’єктів для перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Львівської області (внутрішньообласні маршрути). З них :
- 22 об’єкти конкурсу – це приміські маршрути;
- 51 об’єкт конкурсу – це міжміські маршрути або окремі графіки міжміських маршрутів.
Документи для участі в конкурсі подали 24 перевізники. Подано 61 комплект документів (Конверт № 1 та конверт № 2).
Ще більше новин:
Для учнів Львівщини закуплять «Школярики» замість тих, які вилучили на потреби війська
COVID-19: за останню добу по області госпіталізували 18 осіб
Справне та швидке авто - одна з найбільш потрібних та важливих речей на передовій
До 20-річчя пастирського візиту в Україну Папи Римського Івана Павла II у Львові презентують банерну...
До уваги аграріїв: 8 грудня відбудуться земельні е-аукціони з продажу прав оренди
На Львівщині звершився третій модуль «Освітнього Евересту»