В одній із громад Львівського району показники захворюваності на ГРВІ перевищили встановлений епідемічний поріг

Несприятлива епідемічна ситуація щодо захворювання на ГРВІ відзначається на території Перемишлянської ОТГ, де перевищений епідпоріг в 1,8 разів (інтенсивний показник на 100 тисяч населення 435,2 при епідпорозі  248,1).

Загалом, з початку епідсезону,  при лабораторному досліджені зразків матеріалу від хворих  із підозрою  на грип  та ГРВІ  у Львівській області визначено циркуляцію вірусів грипу у 1071 випадку, в т.ч. вірусів грипу А – 1063, вірусів грипу В – 8, а також виявлено риновіруси, аденовіруси, RS-віруси, метапневмовіруси, віруси парагрипу.
Зазначимо, що зараз, як повідомили у Львівському обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ, вакцини від грипу можна придбати у приватних медичних закладах.