В Пустомитах відбувся обласний етап ХХХІ спортивних ігор Львівщини з настільного тенісу

Вчора в м. Пустомити відбувся обласний етап ХХХІ спортивних ігор (гімназіада) Львівщини з настільного тенісу.

У змаганнях взяло участь 5 районів: Львівський, Стрийський, Дрогобицький, Яворівський та Самбірський райони.

Вітаємо команду Львівського району, яка стала переможцем!

До складу команди району увійшли представники Рава-Руської ТГ (тренер – Богдан Васильків), Жовківської ТГ ( тренер – Іван Струк) та Пустомитівської ТГ (тренер – Антон Анисимов).

Дякуємо юним спортсменам та їх тренерам за чудову гру та високий результат.

Щиро вдячні відділам освіти територіальних громад за підтримку!

Особлива подяка господарям змагань за високий рівень організації!

Важливо! Мета проведення змагань – створення умов для оздоровчої активності та популяризації здорового способу життя у закладах загальної середньої освіти, формування ціннісного ставлення до власного фізичного здоров’я, спортивних і духовних досягнень, гуманістичних цінностей та національно-патріотичних почуттів.