Волонтерами стають навіть юні українці

До Дня державності Львівська РВА Львівська районна державна адміністрація нагороджувала активних школярів, які різними благодійними ініціативами організували у своїх громадах збір коштів для допомоги ЗСУ.

Серед таких небайдужих і свідомих дітей – молодь Комарнівської громади ОТГ Комарно з волонтерського центру «Єдність».

Олег Клісовський, учасник молодіжної спільноти Comrades, який проявив неабиякий хист й енергійність під час плетіння сіток і маскувальних кікімор, Анастасія Даниленко, Оксана Радович, Богдан Шарко та Ростислав Черевичник самовіддано працюють у волонтерському осередку, допомагаючи наближати перемогу України.

Без перебільшення, ці юні патріоти – майбутнє нашої держави, заради якого сьогодні українські воїни ризикують життям на передовій.

🫶 Вдячні за віру, відданість благородній волонтерській справі та невтомну працю задля допомоги ЗСУ!

Разом – сильні та непереможні!🇺🇦

#добромаєзвучатиголосніше