В селі Куровичі Глинянської ТГ запрацювала оновлена амбулаторія

Від 6 липня запрацювала оновлена амбулаторія моно-практики в селі Куровичі Глинянської громади.

Тут медики приймають мешканців сіл Куровичі, Солова, Печенія, Туркотин, Підгайчики, Погорільці, Косичі. Загалом – понад 3000 людей. В амбулаторії діють денний стаціонар, маніпуляційна, лабораторія, кабінети вакцинації та стоматології.

Також лікарі мають автомобіль, аби швидко виїжджати на виклики мешканців та надавати необхідну допомогу.

У 2021 році у медзакладі відремонтували покрівлю, а у 2022 році розпочали ремонт приміщень та впорядкування прилеглої території.

Проєкт оновлення реалізували завдяки тісній співпраці органів місцевого самоврядування та представників місцевого бізнесу, а також субвенції із Львівського районного бюджету на 650 тис. грн.

Відтак тепер мешканці отримуватимуть фахові медичні послуги у добре обладнаних кабінетах, а кваліфіковані медики, які надають необхідну допомогу людям, працюватимуть у гідних умовах.