Діти військових Львівського району вирушили в освітньо-туристичну поїздку до Франції

5 дітей військовослужбовців Львівського району вирушили в двотижневу освітньо-туристичну поїздку.

13 липня, на запрошення міста Монпельє Регіону Окситанія Французької республіки, за сприяння департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації, 5 дітей військовослужбовців з Львівського району, вирушили в захоплюючу двотижневу освітньо-туристичну поїздку до муніципалітету Ла-Гранд-Мотт.

Усі витрати на транспорт, харчування, проживання покриваються приймаючою стороною. Супровід діток забезпечують досвідчені педагоги-вихователі та психологи.

У програму відпочинку включено екскурсійні подорожі, басейн, мультиспорт, пляжний волейбол, пейнтбол, міні-гольф, настільний теніс та багато інших спортивних та розважальних заходів, а ще малечу чекає чимало майстер-класів та занять на свіжому повітрі.