В Україні День працівників лісу щорічно прийнято святкуватив золоту пору осені, в третю неділю вересня

15 – 16 вересня 2022 року відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівника лісу, на яких було нагороджено 17 працівників лісового господарства Львівського району.

Львівська районна військова адміністрація щиро вітає усіх, хто пов’язав свою долю з лісом, з професійним святом – Днем працівника лісу! Ваша  наполеглива праця завжди була важливою та незамінною для суспільства, адже від її результатів залежить майбутнє благополуччя держави.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, великого людського щастя, добра і благополуччя. Нехай достаток, мир і злагода не залишають Ваших домівок.Також,  хочемо подякувати ветеранам галузі, які все своє життя присвятили лісу.