Велика дяка і повага усім, хто щоденною, невтомною працею береже одне із найбільших матеріальних багатств нашої країни – ліси

Лісове господарство України є пріоритетною складовою народногосподарського комплексу держави, основою економічної стабільності, запорукою екологічної безпеки і охорони навколишнього середовища.

Ліс — це справді безцінний ресурс. Особливо важливим і вартісним він став під час війни, коли російські окупанти знищують наші лісові надра.

До Дня працівника лісу нагородили грамотами Львівської РВА Львівська районна державна адміністрація представників ДП “Львівський лісгосп” за те, що у складних умовах воєнного стану підтримуєте цю важливу галузь господарства та збагачуєте бюджет країни задля перемоги!

Дякуємо тим працівникам підприємтва, які приєдналися до Збройних сил України, і всім, хто активно допомагав споруджувати фортифікаційні споруди, забезпечувати військових необхідною амуніцією та продовольством.

Разом – сильні!