k2FtbBdWr1

В Україні сьогодні – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Сьогодні, 26 лютого, День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Вісім років тому російська федерація розпочала збройну агресію проти України. Все почалось в Криму. Диверсійні групи рф почали спроби захопити кримський півострів. 

Наразі, визвольна боротьба та захист України триває по всій країні силами всіх громадян України та силами безпеки та оборони держави!

Тимчасова окупація Автономної Республіки Крим та міста Севастополя є порушенням норм і принципів міжнародного права, суверенітету і територіальної цілісності України. Вона триває упродовж 8 років.

Саме 26 лютого 2014 року на заклик Меджлісу кримськотатарського народу до Верховної ради Автономної Республіки Крим вийшли тисячі кримських татар, українців та представників інших національностей чинити спротив російській окупації та заявили всьому світу про цілісність України. Наступного дня, о 5-й ранку до урядових будівель АРК увійшли регулярні військові формування рф.

Указ про День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Президент України підписав 26 лютого 2020 року.

Спротив триває 8 років й сьогодні, даємо повномасштабну відсіч ворогу!

Слава Україні!