Щотижневе інформування щодо фінансування з обласного бюджету

Департамент фінансів Львівської ОДА  інформує про виділення з обласного бюджету впродовж поточного тижня 141,8 млн гривень.

Зокрема:

● 9,4 млн грн спрямовано на реалізацію програми „Безпечна Львівщина”;
● 6,4 млн грн – ремонт доріг;
● 6 млн грн – придбання інсулінів;
● 4 млн грн – поточний ремонт інженерних мереж  реабілітаційного відділення обласної клінічної лікарні;
● 1,4 млн грн – на капітальне будівництво об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення;
● 1,1 млн грн – допомогу малозабезпеченим громадянам області за їхніми зверненнями до голови та депутатів обласної ради;
● 0,4 млн грн – реабілітацію або санаторно-курортне лікування осіб з інвалідністю внаслідок  війни І, ІІ, ІІІ груп з числа осіб, які брали участь в АТО та Революції Гідності.

На здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я надано місцевим бюджетам додаткову дотацію в сумі 7,3 млн гривень.

Решта коштів – 105,8 млн грн спрямовано на поточне утримання обласних бюджетних установ (виплату зарплати, придбання медикаментів і продуктів харчування, оплату комунальних та інших послуг).