k2FtbBdWr1

В Україні відбувається другий етап Тижня безпеки дорожнього руху

Від сьогодні, 15 листопада, в Україні відбувається другий етап Тижня безпеки дорожнього руху. Він покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання. Триватиме Тиждень безпеки до 21 листопада.

Генеральна Асамблея ООН на 74-й сесії прийняла Резолюція А/74/L.86 “Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі”, відповідно до якої 2021-2030 роки проголошуються Другим Десятиліттям дій із забезпечення безпеки дорожнього руху. Глобальною метою Десятиліття є скорочення кількості смертей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод на 50% до 2030 року.

Світове співтовариство розпочало заходи, спрямовані на якісне покращення ситуації з проблемою дорожньо-транспортної аварійності. У травні запланували проведення 6-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН.

З урахуванням необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення COVID – 19, більшість заходів Тижня проводитиметься у дистанційному форматі.

Більш детальну інформацію про Тиждень можна отримати з таких джерел:

сайт організатора: https://medtransvp.com.ua/

YouTube канал “Безпечна країна”: https://www.youtube.com/c/Безпечна країна/

соціальна мережа Facebook: https://facebook.com/tbdrua/

Загальний план заходів Тижня безпеки дорожнього руху