k2FtbBdWr1

«Вакцинація – найдієвіший захист перед черговою хвилею захворюваності на коронавірус», – Орест Чемерис

Як повідомив на сьогоднішньому брифінгу щодо епідситуації на Львівщині директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, ситуація із захворюваністю залишається стабільною. Госпіталізованих на Львівщині з діагнозом Covid-19 – 190 осіб, ліжкова мережа заповнена на 5,84%.

«За тенденціями госпіталізації і звернення за медичною допомогою залишаємось на попередньому рівні. Якщо проаналізувати статистику за останні тижні, то кількість госпіталізованих за добу коливається від 10 до 19 осіб», – зазначив Орест Чемерис.

Він також повідомив, що за останню добу на Львівщині провакцинували 6506 осіб.

«Продовжуємо напрацьовувати мережу вакцинальних центрів, що мають працювати у всіх містах області. Попри сприятливу ситуацію, маємо бути обачними. В країнах Європи спостерігається тенденція до зросту кількості захворюваності. Прогнозуємо таку ситуацію і в Україні. Тому закликаємо всіх вакцинуватися, щоб бути захищеними перед спалахом чергової хвилі захворюваності», – наголосив Орест Чемерис.

Нагадаємо, з графіком роботи центрів вакцинації на Львівщині цими вихідними, 10-11 липня, можна ознайомитися за посиланням.