Розпочався Всесвітній тиждень обізнаності про рак шийки матки. У зв’язку з цим фахівці Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру нагадують, що Центр продовжує щорічну вакцинацію дівчаток проти вірусу папіломи людини, яка є однією з основних причиною розвитку раку шийки матки.
Найефективніша така вакцинація у підлітковому віці – до 15 років. Щоб пройти вакцинацію необхідно зареєструватись до лікаря педіатра чи лікаря-імунолога ЗУСДМЦ у реєстратурі за тел. +38-032-270-22-07, +38-097-150-70-53, +38-063-189-70-50.
Для дітей Львівської області вакцинацію проводять безкоштовно, адже вакцину закупили у межах затвердженої комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області на 2021-2025 роки. Дана програма передбачає безкоштовну вакцинації дівчаток з 2017 року.
Ще більше новин:
“Львівщина активно долучилася до реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного просто...
Фестиваль імені Василя Вишиваного згуртував більше десяти навчальних закладів області
У День Соборності України на Личаківському кладовищі вшанували пам'ять Героїв
Лише за 2 дні українці купили ліків на понад 6,5 млн грн за програмою "єПідтримка"
Жнива 2021: аграрії Львівщини досягнули мільйонного рубежу намолоту зерна
2 червня у області увімкнуть сирени