k2FtbBdWr1

Важливе за минулий тиждень у Львівському районі

Голова Львівської районної військової адміністрації Христина Замула розповіла про основні події минулого тижня

🟢 Жовківська громада передала нашим оборонцям на передову два тепловізори вартістю 117 тисяч гривень:

http://surl.li/jkpdg

🟢Городоцька громада передала ключі від автомобіля TOYOTA HILUX воїну-землякові Юрію Малінському, який перебував на лікуванні після поранення:

http://surl.li/jlnht

🟢 Юна шахістка із Давидівської громади Тетяна Скарбарчук (тренер – Роман Губка, ДЮСШ «Тризуб плюс»), виборола 1 місце на чемпіонаті України з шахів серед юнаків та дівчат до 20 років, який відбувся у місті Могилів-Подільський Вінницькій області. Вітаємо!

http://surl.li/jlnij

🟢 У селі Батятичі Кам’янка-Бузької громади відкрили меморіальну дошку на честь Володимира Іваха. Воїн боронив Україну та загинув 26 листопада 2022 року поблизу Бахмута. Вічна пам’ять нашому землякові!

http://surl.li/jlnip

🟢 Від початку серпня відновлюється рух маршруту номер 9 до села Муроване:

http://surl.li/jmlku

🟢 30 дітей захисників із Городоцької громади поїхали на двотижневий відпочинок до скаутського табору на березі Балтійського моря у Польщі:

http://surl.li/jptgp

🟢 Підприємці та працівники сільської ради Зимноводівської громади придбали 6 рацій Motorola та передали для захисників-односельчан, які воюють на передовій:

http://surl.li/jptgt

🟢 На Городоччину з подарунками для спортовців Центру “Спорт для всіх” (м. Городок) прибули представники місцевого самоврядування міста Ніско (Польща) Adam Madej та Andrzej Ortylewski. Гості передали для потреб установи спортивний інвентар:

http://surl.li/jptgx

🟢 Львівська РВА налагоджує тісні зв’язки із німецькою благодійною асоціацією із Кельну Blau-Gelbes Kreuz (Синьо-Жовтий Хрест):

http://surl.li/jptic