k2FtbBdWr1

«Вбиті і поранені діти – це вирок цьому вторгненню», – Президент про обстріли окупантом дитячих садків

Під час звернення до українців Президент України Володимир Зеленський, інформуючи про ситуацію в регіонах області, акцентував, що окупант обстрілював дитячі садки. 

«Просто нема і не може бути такої правди, яка могла би пояснити, чому обстрілюють з реактивної артилерії дитячі садочки та житлову інфраструктуру.

У Ворзелі Київської області били градами по дитячому будинку.

По Охтирці (Сумська область) били ураганами. Під обстрілом були житлові квартали, укриття, дитячі садочки…Вбиті і поранені діти – це вирок цьому вторгненню», – наголосив Президент

“Цієї ночі ворог застосує всі наявні у них сили, щоб зламати наш опір – підло, жорстко і не по-людськи. Цієї ночі вони підуть на штурм. Всі ми маємо розуміти, що нас чекає. Цієї ночі маємо вистояти. Доля України вирішується саме зараз…Ніч буде важкою, дуже важкою, але буде ранок”, – додав Володимир Зеленський.

Він також зазначив, що домовився про значну підтримку для нашої держави із світовими лідерами. Окрім того, окремо подякував президенту США Байдену та грузинському народу, який вийшов на вулиці своєї країни і підтримав Україну.