Ворог б’є по теплоелектростанціях, наближається холодний сезон, відтак Львівщина готується до ймовірного зростання кількості вимушених переселенців

Уже зараз облаштовуємо додаткові місця з необхідними комунікаціями, де тривалий час зможуть жити люди. Є гостра потреба у дизельних генераторах, електрообігрівачах, теплому одязі та продуктах тривалого зберігання.

Крім того, через великий наплив ВПО, який триває уже майже 7 місяців, відбувається значне навантаження на медзаклади області – потрібно оновити обладнання.

Такі потреби озвучив під час зустрічі з представниками благодійної організації CARE.

Ця організація та Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» від березня допомогли харчами, гігієнічними та медичними наборами понад 18 тисячам вимушених переселенців на Львівщині. Аналогічну допомогу отримали люди і в інших областях.

Представники CARE зафіксували наші потреби. Запевнили, що продовжать підтримувати нас та допоможуть знайти донорів, щоб збільшити кількість гуманітарних вантажів.

CARE International та їхні партнери мають досвід оперативного реагування на масштабні стихійні лиха, тривалі та складні кризи, надзвичайні ситуації у сфері охорони здоров’я. Сподіваюся, що цей досвід допоможе ефективно вирішити і виклики, які стоять перед нами.

Дякую.