У Львівському районі розпочався ІІ етап ІІ туру предметної олімпіади в межах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році

Вчора у Львівській РВА відбулась олімпіада з англійської мови серед учнів 8-11 класів. 14 громад делегували 36 учасників.

За результатами олімпіади визначено переможців, зокрема: Дем’янович Юлія (ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, м. Жовква), Повх Оксана (Пустомитівський ліцей №1), Паславська Софія (ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Ямпіль Мурованської ТГ), Шмігельська Кароліна (Рава-Руський ЗЗСО №2), Тернер Поліна (Зимноводівський ліцей №1), Фещенко Дарина-Тетяна (Пустомитівський ліцей №1).