Відбулася нарада з представниками Львівобленерго щодо ситуації з енергопостачанням у Львівському районі

У жовтні та листопаді енергосистема України зазнала масованих ракетних атак російських окупантів.

За експертними оцінками, зараз в Україні зруйновано або пошкоджено 40% енергетичної інфраструктури.

Зокрема, під час наради обговорили впровадження альтернативних джерел електроенергії, аби підтримувати роботу об’єктів критичної інфраструктури, та комунікацію із населенням.

Закликаю із розумінням поставитися до цієї тимчасової ситуації.

Однак кожен мешканець може допомогти, зменшивши, наскільки це можливо, використання електроенергії.

Додам, що через технічні особливості не завжди можливо попередити мешканців про вимкнення світла.

Щоб дізнатися, чому відсутня електроенергія, і коли заплановані вимкнення у вашому будинку/районі/громаді – варто скористатися сервісом на сайті «Львівобленерго».

Також, як пояснили фахівці, якщо на лінії електропередачі є об’єкти критичної інфраструктури, медичні заклади, то, скоріш за все, вимкнень там не буде. Адже не можна залишити без живлення критично важливі об‘єкти, відповідно – електроенергія буде і в частини споживачів, які підключені до цієї лінії.

Усі труднощі – тимчасові! Разом – переможемо!