У Львівському районі триває ІІ етап ІІ туру предметної олімпіади в межах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році

Вчора у Львівській РВА відбулись олімпіади з математики серед учнів 6-11 класів та історії серед учнів 8-11 класів. Свої знання з математики демонстрували 55 учасників, які представляли 19 громад. З історії цього року показати знання приїхали 39 учасників з 16 громад.

За результатами інтелектуальних змагань журі визначило переможців. З історії ними стали: 8 клас – Великий Дмитро (Жовківська ТГ), 9 клас – Фатян Ростислав (Городоцька ТГ), 10 клас – Петрина Анастасія (Жовтанецька ТГ), 11 клас – Лозінський Ярослав (Новояричівська ТГ).

З математики переможцями стали: 6 клас – Феджага Роман (Жовківська ТГ), 7клас – Тютько Іван (Підберізцівська ТГ), 8клас – Розквас Олексій (Жовтанецька ТГ), 9клас – Бас Матвій (Городоцька ТГ), 10 клас – Пришляк Єлизавета (Жовківська ТГ).