Вечірнє зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Сіверському напрямку росіяни обстрілюють населені пункти Чернігівської та Сумської областей.
На Харківському напрямку росіяни спробували наступати в напрямках сіл Уди та Гусарівка, але отримали відсіч.
На Словʼянському напрямку ворог провів розвідку боєм у напрямку Дмитрівки — вона була невдалою.

На Донецькому напрямку окупанти намагаються просунутися в напрямках Сіверська та Бахмуту. Населені пункти постійно обстрілюють.
Українські воїни завдали окупантам значних втрат, коли ті намагалися просунутися в напрямках Григорівки, Спірного та Івано-Дарʼївки. Ворог безладно відступив.
У напрямку Покровського ворог має частковий успіх — після штурму він закріплюється на південній околиці населеного пункту. Просунутись у напрямках Берестового, Білогорівки, Вершини та Вуглегірської ТЕС росіяни не змогли.