Вечірнє зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському та Поліському напрямках військові комісаріати білорусі у межах навчань здійснюють перевірку приписного складу та можливостей мобілізації в окремих регіонах.

На Сіверському напрямку росіяни посилено охороняють ділянку українсько-російського кордону. Війська рф обстріляли Тур’я та Лугівку Сумської області та завдали авіаудару по Угроїдах.
На Харківському напрямку російські військові обстрілювали з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії Харків, Базаліївку, Пришиб, Шестакове, Руську Лозову, Верхній Салтів, Іванівку та Замулівку.
На Слов’янському напрямку ворог здійснює перегрупування військ та утримує раніше зайняті рубежі. Росіяни обстріляли Долину, Богородичне, Микільське, Грушуваху та Довгеньке. Також окупанти завдали авіаудару поблизу Гусарівки.
На Донецькому напрямку армія рф за підтримки артилерії намагається блокувати Лисичанськ та взяти під контроль ділянку траси Лисичанськ — Бахмут. Окупанти рф обстрілюють Лисичанськ, Верхньокам’янку, Сіверськ. Росіяни здійснили авіаудар по району Лисичанського нафтопереробного заводу. Для підтримки наступальних дій у районі Верхньокам’янки ворог задіяв диверсійно-розвідувальні групи. Українські воїни їх виявили та знешкодили. Залишки ДРГ окупантів відійшли.
На Краматорському напрямку активних бойових дій росія не розпочинала, обстріляла з артилерії район Тетянівки.
На Бахмутському напрямку російські військові обстрілювали позиції українських військ із артилерії різних калібрів поблизу Клинового, Роздолівки, Виїмки та Івано-Дар’ївки. Завдали авіаудару неподалік села Відродження та намагалися наступати, щоб покращити тактичне становище в районі Спірного, успіху не мали та відійшли. Українські воїни знешкодили ворожу ДРГ неподалік Берестового.
На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках росіяни обстрілювали українські позиції з мінометів, ствольної та реактивної артилерії біля Авдіївки, Веселого, Павлівки, Білогір’я, Інженерного, Ольгівського, Преображенки та Гуляйпільського. Окрім того, російські окупанти завдали авіаційних ударів по цивільній інфраструктурі поблизу Оріхова та Щербаків.
На Південнобузькому напрямку ворог обстрілював цивільну та військову інфраструктуру із ствольної та реактивної артилерії, здійснює перегрупування військ.
На тимчасово окупованій території України росіяни продовжують заходи адміністративно-поліцейського режиму. Триває збір особистої інформації місцевих мешканців, примусова паспортизація та заборона виїзду населення на підконтрольну українській владі територію.
Окремі підрозділи збройних сил рф, що були виведені з території України для відновлення боєздатності, не можуть доукомплектуватися, бо їхні військові не хочуть брати участь у війні проти України. Особовий склад, що відмовився від участі у війні, звільняється, їх намагаються притягнути до кримінальної відповідальності.