Вечірнє зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine станом на 25 червня

Так, українські війська відійшли від міста Сєвєродонецьк та прилеглих сіл і селищ — Сиротиного, Воронового та Борівського, там вже закріплюються російські окупанти.

Українські військові відбили всі наступи та штурми росіян у напрямках міст Покровське, Нью-Йорк та Марʼїнка. Окупанти відійшли.
На Словʼянському напрямку українські воїни зупинили спробу наступу рашистів у районі Богородичного та штурм в напрямку Мазанівки. Окупанти зі втратами відійшли.
На Донецькому напрямку основні зусилля росіян — на утриманні зайнятих рубежів і перегрупуванні.
На Краматорському напрямку активних дій росія не здійснювала, але обстріляла райони населених пунктів Маяки, Пискунівка та Сіверськ.
На Лисичанському напрямку рф обстрілювала райони населених пунктів Вовчоярівка, Лоскутівка, Біла Гора, Верхньокамʼянка, Верхньокамʼянське, Виїмка та Золотарівка.
На Бахмутському напрямку обстріли росіян з мінометів, ствольної та реактивної артилерії зафіксували неподалік населених пунктів Костянтинівка, Покровське, Миколаївка, Вершина, Берестове, Зайцеве, Клинове, Нью-Йорк, Володимирівка та Івано-Дарʼївка.
На Волинському та Поліському напрямках білоруські військові на ротаційній основі виконують завдання з прикриття кордону з Україною у Брестській та Гомельській областях. Зберігається загроза ракетних і авіаційних ударів з території білорусі.
На Сіверському напрямку росія з артилерії обстріляла позиції українських військ у районах Хрінівки та Янжулівки Чернігівської області.
На Слобожанському напрямку росія поповнює запаси.
На Харківському напрямку армія рф обстріляла позиції наших військ та інфраструктуру населених пунктів.
На Південнобузькому напрямку росія зосереджує основні зусилля на утриманні зайнятих рубежів і обстрілює позиції ЗСУ вздовж лінії зіткнення.
В акваторіях Чорного й Азовського морів у готовності до завдання ракетних ударів росіяни утримують два носії
високоточної зброї. Сумарний залп — 16 крилатих ракет типу «Калібр».