Зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Сіверському напрямку ворог обстріляв з артилерії позиції Сил оборони у районах населених пунктів Бучки Чернігівської області та Бояро-Лежачі на Сумщині.

На Харківському напрямку росіяни гатили по районах Харкова та В’ялівському водосховищу. ЗСУ придушили штурм росіян в районі населеного пункту Уди.
На Слов’янському напрямку противник основні зусилля зосереджує на наступі в напрямку населених пунктів Довгеньке та Долина. Ворог штурмує напрямок Довгеньке — Мазанівка, бій триває.
На Сєвєродонецькому напрямку окупанти обстрілювали зі ствольної артилерії райони пунктів Лисичанськ, Спірне та Вовчоярівка. Війська рф намагалися блокувати Лисичанськ з півдня.
На Бахмутському напрямку ЗСУ зупинили наступ ворожої піхоти у напрямку Володимирівка – Покровське. Війська рф відійшли. Триває бій в напрямку Пилипчатине — Покровське. У напрямку Роти — Вершина ворог просунувся на 1 кілометр.
Ворог намагався взяти під контроль ділянку дороги Ясинувата — Костянтинівка — вів бій у напрямку Василівка — Кам’янка. Противник з втратами відступив.