Вечірнє зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському та Поліському напрямках без змін.

На Сіверському напрямку російські війська обстріляли цивільну інфраструктуру поблизу Мезенівки та Глухова Сумської області. Авіація росії завдала ударів по двох населених пунктах Сумської області.
На Слобожанському напрямку росіяни дистанційно мінують місцевість та здійснюють повітряну розвідку безпілотниками.
На Харківському напрямку армія росії намагається не допустити виходу українських захисників до державного кордону України та у тил російським військам на Слов’янському напрямку. У районах Дементіївки, Рубіжного та П’ятихаток росіяни використали диверсійно-розвідувальні групи, українські військові їх виявили, завдали втрат і змусили відійти. Неподалік Кочубіївки окупанти намагалися здійснювати розвідку боєм, але відступили із втратами. Російська армія обстріляла цивільну інфраструктуру в районах Циркунів, Верхнього Салтова, Піщаного, Руської Лозової та Криничного.
На Слов’янському напрямку війська росії продовжують наступ у напрямку міста Слов’янськ, бої тривають. Поблизу Краснопілля росіяни намагалися здійснювати розвідку боєм, успіху не мали, відступили. Ворог систематично обстрілював з артилерії райони населених пунктів Дібрівне, Пашкове, Грушуваха, Курулька, Велика Комишуваха.
Українські військові звільнили населений пункт Дмитрівка Ізюмського району Харківської області
На Лиманському напрямку активних дій ворог не здійснював, обстрілював позиції наших підрозділів із артилерії.
На Сєвєродонецькому напрямку російські окупанти продовжують обстріли зі ствольної артилерії та реактивних систем залпового вогню. Росіяни завдали авіаударів по позиціях українських військ неподалік Сиротиного та Борівського.
Тривають бойові дії за встановлення повного контролю над Сєверодонецьком.
У районах Сиротиного та Метьолкіного ЗСУ успішно відбили штурм. Війська рф із втратами відійшли на раніше займані позиції.
На Бахмутському напрямку ворог обстріляв цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Миколаївка, Білогорівка, Покровське, Зайцеве та Степне.
Поблизу Гірського українські захисники вибірковим вогнем припинили спробу ворожої розвідки боєм. Також російські війська знову безуспішно штурмували райони населених пунктів Берестове та Кодема. Росіяни відійшли із втратами. Російські окупанти здійснили спробу штурмових дій неподалік Ниркового. Українські воїни відбили штурм і завдали втрат.
На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках росія активних дій не здійснювала. Війська рф обстріляли Новоселівку, Красногорівку, Зелене Поле та Кам’янське. Завдали авіаударів по Нью-Йорку, Авдіївці та Побєді.
На Південнобузькому напрямку росіяни здійснювали повітряну розвідку безпілотниками. Ворог обстрілював із ствольної та реактивної артилерії і мінометів райони населених пунктів Тополине, Князівка, Лупареве, Посад-Покровське та Новогригорівка.