k2FtbBdWr1

«Велике будівництво»: облаштування дитсадка у с. В’язова забезпечить громаду новими робочими місцями

Триває реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу в селі В’язова Жовківського району. Роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво». Замовником виступила Жовківська міська рада.

Будівництво об’єкта розпочали цьогоріч, на що загалом передбачили 20 млн 753 тис. грн. Фінансується реконструкція за кошти ДФРР, місцевого бюджету та субвенції з державного бюджету.

У проєкті передбачили реконструкцію приміщення під дитячий садок (добудова корпусу), влаштування даху, заміну вікон та дверей, влаштування інженерних мереж (водопостачання та водовідведення, теплопостачання, електропостачання), фасадні, внутрішні оздоблювальні роботи, проведення до ладу території, закупівлю обладнання.

Станом на зараз на об’єкті ведуть роботи з встановлення крокв на даху, вікон та дверей. Також розпочали заливати чорнові стяжки на підлогах та укладати теплу підлогу в спальних та ігрових кімнатах. Окрім цього, територію дитсадку укладають бруківкою.

Реконструкція об’єкта у В’язовій дозволить створити 40 місць для дошкільнят та ще 15 нових робочих місць. Таким чином дитсадок забезпечить право дітей на здобуття дошкільної освіти.