Велике будівництво: стан готовності об’єктів обговорили під час наради

Сьогодні, 5 липня, відбулась нарада з головами райдержадміністрацій, головами територіальних громад, замовниками будівництва та підрядними організаціями, під головуванням першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Андрія Годика, щодо проєктів, котрі реалізовуються у поточному році за кошти державного фонду регіонального розвитку та у рамках Програми Президента України «Велике будівництво».

Під час наради заслухали інформацію щодо рівня будівельної готовності об’єктів, якості виконання робіт та стану використання коштів.
Також звернули увагу на тому, що задля вчасного виконання робіт, підрядні організації мають можливість отримати авансові платежі для закупівлі обладнання та матеріалів. Окрім того, замовникам будівництва рекомендували проводити детальний моніторинг та контроль за використанням коштів підрядними організаціями та якістю виконаних робіт. Поряд з цим, наголосили на необхідності неухильного дотримання державних архітектурно-будівельних норм та вимог проєктно-кошторисної документації.