k2FtbBdWr1

Тренд енергоефективності формує запит насонцезахисні рішення у сучасній архітектурі

Потреба в енергоефективних технологіях в архітектурі та будівництві актуалізувала питання захисту будівель від надлишкової інсоляції.

 ФАСАДНІ ЖАЛЮЗІ — система з підйомно-поворотними ламелями з алюмінію. Має високі теплоізоляційні властивості: до 97% тепла розсіюється на поверхні системи, що знижує температуру повітря всередині будівлі на 5-7 °С.

Система призначена для захисту від сонця вікон та поверхонь нестандартної конфігурації (трапеції, трикутник, арка), незалежно від площини їх розташування. На відміну від фасадних жалюзі, ці системи жорстко закріплені на фасаді і тільки ламелі можуть працювати на поворот.
ФАСАДНІ РОЗСУВНІ СИСТЕМИ для естетичного, багатофункціонального фасаду. Це рухливі панелі, у яких ламелі закріплені між вертикальними профілями. Залежно від бажаного рівня затінення ламелі можуть бути стаціонарними або працювати на поворот, а також мати різну відстань одна від одної.

ВЕРТИКАЛЬНІ АБО ГОРИЗОНТАЛЬНІ СОНЦЕЗАХИСНІ СИСТЕМИ на основі алюмінієвих профілів складають- ся з екструдованих еліптичних (крилоподібних) або прямокутних алюмінієвих ламелей, встановлених на несучі профілі. Профілі кріпляться до стіни у вертикальній площині або за принципом піддашка. Ламелі можуть бути в горизонтальному або вертикальному положенні, в нерухомому стані або працювати на поворот.
Вітростійкі ролети, які застосовують для захисту вікон та дверей, а також для створення ізольованих закритих терас. Ця зовнішня тканинна ролета дозволяє відсікти до 95% теплової енергії. Особлива структура тканин Soltis та Screen зберігає огляд, забезпечує природну мікровентиляцію і проникнення розсіяного світла у ваш простір. Матеріал полотна не вигорає і не промокає, а також може слугувати москітною сіткою. ZIP-направляюча працює за принципом застібки-блискавки і
фіксує полотно так, що виріб витримує вітер до 9 балів за шкалою Бофорта.

ПЕРЕВАГИ зовнішніх систем захисту від сонця:

  1. Знижують температуру всередині простору на 7 градусів і регулюють мікроклімат.
  2. Не відсікають вільний огляд і пропускають розсіяне сонячне світло, регулюючи рівень освітлення.
  3. У зимовий час впускають сонячну енергію і так обігрівають простір, а також затримують тепло всередині приміщення, знижуючи тепловтрати через вікна. Ці системи дозволяють менше використовувати електроенергію для освітлення, кондиціонування приміщення влітку та обігріву взимку. У свою чергу такий підхід, знижує викид вуглекислого газу, дозволяючи зберігати озоновий шар планети і перешкоджати загальному потеплінню. А значить брати участь у підтримці тренду енергоефективності у світовому масштабі.