Велике будівництво: триває реконструкція автодороги Жовква-Кам’янка-Бузька

Раніше автомобільна дорога Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка, між Жовквою та Кам’янка-Бузькою, була справжнім випробуванням для водіїв, оскільки зношене дорожнє покриття мало численні ушкодження, а подекуди взагалі було відсутнє.

Велике будівництво на цій 25,5 кілометровій ділянці дороги розпочали наприкінці минулого року.
У ході реконструкції провели такі роботи:
▪️розширення проїзної частини;
▪️забезпечили водовідведення;
▪️у селах Зіболки та Батятичі влаштували дощову каналізацію з подальшим випуском води в водовідвідні канави та водопропускні труби;
▪️на 22 км дороги влаштували нижній шар крупнозернистого асфальтобетону з попереднім укріпленням основи;
▪️на 16-кілометровій ділянці влаштовано фінішний шар дорожнього покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону;
▪️влаштували зовнішнє освітлення у селах Блищиводи, Передримихи, Дернівка;
▪️збудували кільцеву транспортну розв’язку поблизу села Дальнич, яку освітлено;
▪️на в’їзді в населені пункти влаштували сучасні засоби заспокоєння руху;
▪️в межах населених пунктів збудували тротуари та зупинки громадського транспорту;
▪️перебудували мостовий перехід через річку Желдець.
На ділянці Жовква – Зіболки проведені заходи з безпеки дорожнього руху – нанесено дорожню розмітку, та встановлені нові дорожні знаки.
У поточному році передбачається завершити асфальтування всієї ділянки дороги. Наразі ремонтні роботи проводяться у лісовому масиві поблизу села Зіболки.

Підрядна організація: ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».