«Велике будівництво»: триває ремонт дороги Р-15 Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква

В межах президентської програми «Велике будівництво» на автомобільній дорозі Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква протяжністю 62,4 км тривають будівельні роботи.

Служба автомобільних доріг у Львівській області розпочала ремонт автомобільної дороги Р-15 ще у 2017 році в рамках поточного середнього ремонту, завдяки чому повністю відремонтували 14 км шляху на ділянці від міста Червоноград до міста Великі Мости.

Упродовж 2021 року підрядна організація ТзОВ «Автомагістраль-Південь» виконала наступні роботи:

• На ділянці км 89 +538 — км 114 + 311 (від Острова до межі областей) влаштували 18,6 км вирівнюючого шару і 24,8 км верхнього шару покриття. Роботи виконані на суму 368,5 млн грн. Завершують роботи із влаштування бар’єрного огородження.
  • На ділянці км 137 + 000 — км 159+780 (від Великих Мостів до Жовкви) маємо дорогу з гарним покриттям, облаштованими узбіччями, з’їздами та тротуарами в межах населених пунктів, свіжою розміткою та новими дорожніми знаками.

Також за поточний рік влаштували 18,1 км вирівнюючого шару і 20 км верхнього шару покриття. Станом на сьогодні роботи виконані на суму 411 млн грн. Проводять роботи із влаштування кільцевої транспортної розв’язки на перетині автомобільних доріг М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська та Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква, встановлення двох автобусних зупинок, дорожніх знаків і бар’єрне огородження.