k2FtbBdWr1

Показники захворюваності на коронавірус в області стабілізуються

Епідеміологічна ситуація в області покращується. Про це  розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис. За його словами, індикаторами такого покращення є коефіцієнт виявлених випадків захворювання на ковід, кількість осіб, яких госпіталізовують щоденно, та завантаженість ліжкової мережі. Усі ці показники поступово стабілізуються.

«Станом на сьогоднішній ранок 2268 пацієнтів перебувають на стаціонарному лікуванні. Таким чином, завантаженість ліжкової мережі становить 44%.

Проте тривожним залишається факт, що реанімаційні відділення заповнені і кількість пацієнтів, які потребують кисневої підтримки, є досить значною», – сказав Орест Чемерис.

Щодо вакцинації, то станом на сьогоднішній ранок провакцинувалися першою дозою понад 900 тисяч мешканців області. Більше 700 тисяч осіб уже пройшли повний курс вакцинації.

«Незважаючи на стабілізацію та покращення епідеміологічної ситуації закликаю всіх вакцинуватися для того, щоб захистити себе та своїх близьких», – наголосив Орест Чемерис.

Він також повідомив, що усіх вакцин в області є достатньо для вакцинації всіх охочих.

Окрім того, директор департаменту охорони здоров’я підтвердив, що з наступного року можуть почати вакцинацію бустерною дозою громадян, які вже пройшли повний курс вакцинації. За його словами, такі заходи проведуть невідкладно після виходу офіційних розпорядчих документів МОЗ.