Продовжується будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул. Лесі Українки в селі Пасіки-Зубрицькі Давидівської територіальної громади у рамках реалізації президентської програми Велике будівництво. У закладі зможуть навчатись 275 учнів.
Проєктом передбачено будівництво 2-поверхової будівлі. Тут будуть класні кімнати, їдальня, спортивний зал, зона рекреації. Також здійснять: облаштування інженерних мереж, внутрішнє та зовнішнє оздоблення приміщень, встановлення пожежних резервуарів та протипожежних сигналізацій, монтаж обладнання, благоустрій та озеленення території.
Дивимось разом як триває будівництво навчального закладу
Ще більше новин:
Відтепер медзаклади можуть обмінюватися документами з військовими частинами, ТЦК та службами соціаль...
Відбувся майстер-класу з малювання, організований Благодійним Фондом Hope.ua
Відбулась нарада з питань територіальної оборони
В Оброшино привітали медиків з професійним святом
До уваги автомобілістів!
Пліч-о-пліч: школярі Сокільницької громади посіли призове місце зі спортивного орієнтування