Важливо, щоб особи з числа дітей-сиріт були соціально захищені та мали свою домівку. Сьогодні, під керівництвом голови Львівської райдержадміністрації Христини Замули, відбулось засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівському районі.
Під час засідання розглянуто звернення Бібрської міської ради щодо надання коштів на придбання житла особам з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.За результатами засідання прийнято позитивні рішення.
Ще більше новин:
Уряд затвердив порядок віднесення “відходів” до побічних продуктів
Відбудеться Всеукраїнський фермерський форум
Робота Офісів підтримки цивільного населення при Львівській РДА
Штаб порятунку спадщини презентує результати моніторингу культурних втрат
Освітян Перемишлянщини привітали з професійним святом
Про проведення сеансу «гаряча лінія» у Кам’янка-Бузькій ДПІ