Відбудуться установчі збори з формування складу Молодіжної ради при Львівській ОДА

Ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів з формування складу молодіжної ради при Львівській обласній державній адміністрації запрошує кандидатів до участі у засіданні на якому оберуть персональний та кількісний склад молодіжної ради.

Процес створення ради регіонального рівня при Львівській ОДА відбувається на виконання  Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 р. № 1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи». Мета такого новоствореного органу полягає у консолідації молодіжного руху на Львівщині, сприянні участі молоді у процесі розроблення та прийнятті рішень Львівської обласної державної адміністрації  щодо  вирішення питань у молодіжній сфері, залученню молоді до вирішення питань соціально-економічного, політичного та культурного життя області.

Нагадаємо, що до складу молодіжної ради можуть обрати не більше одного представника від кожного інституту громадянського суспільства, що виявив бажання увійти до складу молодіжної ради та подав пакет документів, визначених Постановою та ініціативною групою.

«Львівщина – одна з перших областей, які скоординували процес створення молодіжних консультативно-дорадчих органів при територіальних громадах в умовах децентралізації. Результати діяльності рад ми бачимо в активності молодих людей у процесах прийнятті рішень на місцях, особливо в частині молодіжної політики. Тому новостворена молодіжна рада при ОДА надасть можливість її учасникам ефективніше співпрацювати із структурними підрозділами адміністрації та впливати на рішення, які приймаються на обласному рівні. Надіємось, цей процес стане позитивним досвідом для колег з інших областей», – перший заступник голови ОДА Андрій Годик.

Установчі збори  відбудуться  13 жовтня 2021 року. Початок о 15:00 год.

Реєстрація розпочнеться о 14:30 год. Із собою необхідно мати оригінал документу, який засвідчує особу.

З протоколами засідання ініціативної групи №2,3 та списком кандидатів на членство у молодіжній раді при Львівській обласній державній адміністрації можна ознайомитись за посиланням.

Склад молодіжної ради сформують на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які особисто присутні на зборах. Кількісний склад молодіжної ради визначать установчі збори на строк у два роки.

Участь в установчих зборах візьмуть 41 кандидат, в тому числі члени ініціативної групи.

Зазначимо, що Молодіжна рада утворюється, як консультативно-дорадчий орган при Львівській обласній державній адміністрації. Детальніше за посиланням.