Питання стану готовності об’єктів соціальної інфраструктури області, які реалізовуються у поточному році в межах програми Президента України Велике будівництво та за кошти державного фонду регіонального розвитку, обговорювали сьогодні на нараді під керівництвом першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Андрія Годика з головами РДА, територіальних громад, замовниками будівництва та керівниками підрядних організацій об’єктів.
За підсумками наради вирішено посилити контроль за реалізацією об’єктів шляхом щоденних виїздів моніторингової групи на місця, фіксації кількості працівників підрядної організації на об’єкті та звітування про обсяг виконаних робіт. Наголошено на якісному та своєчасному завершенні реалізації вказаних об’єктів.
Ще більше новин:
Нові плавучі екобудинки можуть пережити зміни клімату і будуть повністю енергонезалежними
Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» спільно з Волинським регіональним центром підвищення кваліфікації організував...
Куди звертатись, якщо військовослужбовець зник безвісти за особливих обставин
Хто такі патронатні вихователі?
До уваги суб'єктів декларування
Якщо ви досі не відвідували музей ткацтва у Глинянах - радимо обов’язково туди зазирнути