Відбулась нарада з головами територіальних громад щодо захисних споруд, територіальної оборони та вакцинації в районі

Сьогодні провели нараду з головами територіальних громад щодо захисних споруд, територіальної оборони та вакцинації.

Вакцинація громадян
У районі працюють та мають посилити роботу мобільні бригади, що перевіряють дотримання карантинних вимог. До складу бригад долучимо представників територіальних громад.
Важливим є аналіз чинників, що впливають на саму вакцинальну кампанію. Тому, кожна установа первинної ланки медицини району ретельно їх перегляне та разом напрацюємо механізми збільшення кількості щеплених.
Зараз цей показник у Львівському районі є вкрай низьким і становить 48% населення.
Продовжимо роботу вакцинальних мобільних бригад, щоб у найвіддаленіших селах району щеплення було доступне усім.
Територіальна оборона.
Представили громадам керівника батальйону територіальної оборони Львівського району майора Олександра Кошика.
Основними і першочерговими завданнями на сьогодні є сформувати батальйон територіальної оборони та бути готовим до переходу на воєнний штат.
Органи місцевого самоврядування готові всіляко сприяти задля налагодження повноцінної роботи батальйону.
Захисні споруди цивільного захисту.
Найближчим часом проведемо інвентаризацію таких споруд та оцінимо їх придатність. Також розрахуємо реальну потребу. Бо така споруда має бути в кожному населеному пункті району.
Бо саме добра комунікація та консолідація зусиль сприятиме вирішенню проблемних питань.